Farklarımız

Hakkkımızda

Hedefimiz, Vizyonumuz

"Her birey iyiye ulaşabilir, ipi ise en iyi olanlar göğüsler. En iyi olmak ise potansiyellerimizi farkına varmakla mümkündür."
Boyut Kişisel Gelişim Kursu olarak vizyonumuz, bireyin (öğrencinin) potansiyellerini ortaya çıkarmasını ve kendini tanımasını sağlamaktır.

FARKLARIMIZ

Müzik

“Her birey iyiye ulaşabilir, ipi ise en iyi olanlar göğüsler. En iyi olmak ise potansiyellerimizi farkına varmakla mümkündür.”
Boyut Kişisel Gelişim Kursu olarak vizyonumuz, bireyin (öğrencinin) potansiyellerini ortaya çıkarmasını ve kendini tanımasını sağlamaktır.

Drama

“Drama, bir oyun yazma sanatıdır. Hayal gücü ve estetik bakış açısı kazanır. Doğru ve etkili iletişim kurma yetisini geliştirir. Özgüveni gelişir ve motivasyonu artar. Kendini deneyimleme fırsatı bulur. Sosyal yönü gelişir ve keyifli vakit geçirir.

Satranç

Dünyadaki en etkili zeka oyunu tartışmasız satrançtır. Mental ve analitik düşünme becerisini geliştirir. Zamanı iyi değerlendirir ve kötü alışkanliklardan uzak tutar. Kişilik ve karakterini olumlu yönde geliştirir. Dikkat dağınıklıgı probleminin tedavisidir.

Matematik

Derslere karşı olan öğrenme kaygısı ve sınav korkusunu minimuma indirir. Okul sınavlarında ve genel sınavlarda çıtanızı yükseltmenizi sağlar. Sayısal ve analitik zekanın gelişmesinde başrol oynar.

Türkçe

Kontrollü ve düzenli ders çalışma planı ile öğrenci üzerindeki başarıyı arttırmayı hedefler. Okuduğunu anlama, kavrama ve kalıcı hafızayı olumlu yönde etkiler. Sözsel, sözel ve dil zekasına katkısı büyüktür.

Hızlı Okuma

Bir okuma tekniğidir. Kisa zamanda, anlayarak, daha çok kelime okumayı sağlar. Günlük hayatta ve sınavlarda, okuma kabiliyetini geliştirerek başarını destekler. Normal okuma hızını en az 2 katına çıkararak, sınavlarda süre sorununu ortadan kaldırır.

Akıl Oyunları

Zekâ oyunları zihninizi açık tutar. Her gün aynı rutinde yaşıyor; işte, evde ya da okulda aynı konulara odaklanıyorsanız kafanızı biraz dağıtmanızda fayda var. Her gün sadece 15 dakika zekâ oyunu yeterlidir.

Robotik & Maker

Teknolojiye bu denli meraklı olan çocuklarımızın ilgi alanı oldukları teknolojiyi sadece kullanmayı değil üretmeyi öğretiyoruz. Hayallerini gerçekleştirme fırsatını Robotik/Maker kursumuzda bulacaklar.

başarı garantili

Onlar Yükseliyor, Biz Mutlu Oluyoruz