Lise

LISE

Faaliyetlerimiz

9,10,11 ve 12. sınıflar için harika bir eğitim programımız var. Onlarla birlikte büyüyor ve birlikte gelişiyoruz. Haydi inceleyelim.

Okuldan Sonra
Ev Yemekleri
Birebir Ödev
Kontrolü
Müfredata Uygun
İngilizce
Okulla Paralel
Konu Çalışması
Sosyal
Etkinlikler
Birebir ve Özel
Yazılı Çalışması
9. Sınıf

Artık Liseli Oldular

9.sınıf TYT’ nin ana konuları ve FİZİK-KİMYA-BİYOLOJİ gibi yeni derslerle tanışmanın önemini taşır. Düzenli ve sistemli çalışılmadığı takdirde TYT’yi oldukça zorlar. Yani TYT bilincinin oturması gereken önemli bir dönemdir.

Tüm derslerine branş öğretmenlerimiz girmektedir. Ödev yaptırma yoktur. Çünkü küçük özel okul tadında konu anlatımı ve yazılıya çalışmaya ağırlık verilmektedir.

Sınıf mevcudumuz maksimum 10 kişiliktir. Bu sınıfımız yazılı dönemlerinde, yazılarına göre bölünerek birer, ikişer ve üçer kişilik gruplar halinde ayrıca çalıştırılır.

Ayrıca yalnızca sıkıntılı olduğu derslerden gruba katılmayıp BİRE-BİR saat ücreti olarak ders verilmektedir.

10. Sınıf

Bizimle Birlikte Büyüyorlar

10.sınıf öğrencimizin ihtiyacına göre BİRE-BİR-2-3-4, MAKSİMUM 5 kişilik gruplar halinde; Alanında uzman öğretmenlerimiz ile ders desteği verilmektedir.

Unutmayın, başarı son anda yakalanan bir şey değildir, süreç ve planlı çalışma gerektirir. Bu yüzden 10 sınıf bu zincirin bir halkasıdır.

11. Sınıf

``Aday Adayı`` Üniversitenin Temeli

11.sınıf öğrencimizin ihtiyacına göre BİRE-BİR-2-3-4, MAKSİMUM 5 kişilik gruplar halinde; Alanında uzman öğretmenlerimiz ile ders desteği verilmektedir.

11. sınıf ikinci dönemi TYT çalışmaları başlamaktadır.

Bu sınıf ta 10. sınıf gibi başarı zincirinin en önemli halkalarındandır.

12. Sınıf

Son Düzlük: Üniversiteye Gidiyoruz

12.sınıf ve mezun öğrencilerimiz için BİRE-BİR-2-3-4, MAKSİMUM 5 kişilik gruplar şeklinde; Alanında uzman öğretmenlerimiz ile TYT ve AYT paket program çalışmaları yürütmekteyiz.

Düzenli ve sistemli bir çalışmamız öğrencimize başarıyı getirmektedir. Sınıf mevcudumuz maksimum 5 kişiliktir.

Bu sınıf yeni konular öğrenmenin yanında bildiğini tekrar etme sınıfıdır. Bildiklerini oturtmanın en yerli sınıfıdır. Müfredat ve çalışma programımız bu gereklilikleri yerine getirecek şekilde uzman hocalarımız eşliğinde yapılmaktadır.

başarı garantili

Onlar Yükseliyor, Biz Mutlu Oluyoruz